Kosbergs Arkitektkontor AS

Grandfjæra 28, 11 etasje
Postboks 78
6401 Molde

tlf: 71 20 23 50
e-post: post@kosberg.no

Ansatte

Kjell Kosberg Sivilarkitekt MNAL Faglig leder kjell@kosberg.no Tlf: 71 20 23 50

Kjell Kosberg
Sivilarkitekt MNAL
Faglig leder
kjell@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 50

Liv Kosberg Interiørkonsulent og administrasjon liv@kosberg.no Tlf: 71 20 23 50

Liv Kosberg
Interiørkonsulent og administrasjon
liv@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 50

Ståle-Jakob Valø Ingeniør Prosjektansvarlig staale@kosberg.no Tlf: 71 20 23 56 Mob: 920 27 017

Ståle-Jakob Valø
Ingeniør
Prosjektansvarlig
staale@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 56
Mob: 920 27 017

Harald Grudt Sivilingeniør Prosjektmedarbeider IT-ansvarlig harald@kosberg.no Tlf: 71 20 23 51

Harald Grudt
Sivilingeniør
Prosjektmedarbeider
IT-ansvarlig
harald@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 51

Dagfinn Reppen Ingeniør Prosjektmedarbeider dagfinn@kosberg.no Tlf: 71 20 23 58

Dagfinn Reppen
Ingeniør
Prosjektmedarbeider
dagfinn@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 58

Ivar Gussiås Sivilarkitekt Prosjektmedarbeider ivar@kosberg.no Tlf: 71 20 23 59

Ivar Gussiås
Sivilarkitekt
Prosjektmedarbeider
ivar@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 59

Even Hoem Humberset Teknisk tegner Prosjektmedarbeider even@kosberg.no Tlf: 71 20 23 61

Even Hoem Humberset
Teknisk tegner
Prosjektmedarbeider
even@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 61

Ola Øvstedal Kosberg Daglig leder ola@kosberg.no Tlf: 71 20 23 62 Mob: 971 03 588

Ola Øvstedal Kosberg
Daglig leder
ola@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 62
Mob: 971 03 588

Bjarne Josefsen Sivilarkitekt MNAL Prosjektmedarbeider bjarne@kosberg.no Tlf: 71 20 23 53

Bjarne Josefsen
Sivilarkitekt MNAL
Prosjektmedarbeider
bjarne@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 53

Henning Tjelle Solbjør Teknisk tegner Prosjektmedarbeider henning@kosberg.no Tlf: 71 20 23 60

Henning Tjelle Solbjør
Teknisk tegner
Prosjektmedarbeider
henning@kosberg.no
Tlf: 71 20 23 60